ПРЕДСТОЯЩИ ПРЕДСТАВЛЕНИЯ
зала Надежда
Ноември
27
19.00
90
Великденско вино
Великденско вино
автор: Константин Илиев
Режисьор: Весела Василева
Сценография: Весела Василева, Борислав Тонев - Бъки

Участват: Свежен Младенов, Йордан Ръсин
Ноември
28
11.00
60
Въздушната принцеса
Въздушната принцеса
автор: Джордж Макдоналд
Драматизация: Венелина Петрова
Стихове: Мария Донева
Постановка: Любомира Костова
Сценография и кукли: Мила Дикалова
Костюми: Мила Дикалова
Музика: Емелина Горчева
Музикален директор: Георги Георгиев - Антика

Участват: Виттория Николова, Йордан Ръсин, Георги Златарев, Мариана Жикич, Жана Рашева
Ноември
28
19.00
70
Последната тайна на Фреди Меркюри
Последната тайна на Фреди Меркюри
автор: Ирина Гигова
Режисьор: Съни Сънински
Сценография: Невяна Кавалджиева
Хореография: Мила Искренова

Участват: Свежен Младенов, Георги Златарев, Анатоли Лазаров, Мариана Жикич, Лили Шомова, Донка Аврамова - Бочева
Ноември
29
11.00
60
Ян Бибиян и дяволчето Фют
Ян Бибиян и дяволчето Фют
автор: Христо Ботев Станчев
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Сценография: Валентин Топенчаров
Костюми: Мира Бъчварова
Хореография: Зорница Петрова
Композитор: Георги Георгиев

Участват: Роберт Янакиев, Ивет Радулова, Христо Ботев Станчев, Лили Шомова, Станислав Пеев, Свежен Младенов
Ноември
29
19.00
120
Вуйчо Ваньо
Вуйчо Ваньо
автор: А.П.Чехов
Режисьор: Григор Антонов
Сценография и костюми: Борис Далчев, Михаела Добрева
Музика: Христо Намлиев

Участват: Свежен Младенов, Жана Рашева, Роберт Янакиев, Виттория Николова, Георги Златарев, Ивет Радулова, Гергана Кофарджиева, Йордан Ръсин, Боян Младенов
Декември
01
19.00
120
Ало, ало!
Ало, ало!
автор: Джеръми Лойд и Дейвид Крофт
Превод: Златна Костова
Режисьор: Роберт Янакиев
Сценография: Невена Белева

Участват: Ивет Радулова, Свежен Младенов, Донка Аврамова - Бочева, Анатоли Лазаров, Мариана Жикич, Мира Върбанова, Георги Златарев, Христо Ботев Станчев, Лили Шомова, Йордан Ръсин, Ивайло Драгиев, Ивайло Добрев, Виттория Николова, Боян Младенов, Жана Рашева
Декември
04
19.00
75
Зарови ме в небето
Зарови ме в небето
автор: Александър Чакъров
Сценична версия и постановка: Анастасия Събева
Сценична среда: Елена Нацариду
Музика: Асен Аврамов
Хореография: Александър Манджуков
Фотограф: Георги Сиркатов

Участват: Августина-Калина Петкова, Елена Нацариду, Надежда Колева
Декември
05
19.00
110
Портокалова кожа
Портокалова кожа
автор: Мая Пелевич
Превод: Русанка Ляпова
Сценична редакция и постановка: Петър Денчев
Сценография и костюми: Петър Митев
Музика: Христо Намлиев
Хореография: Надежда Дичева

Участват: Виттория Николова, Боян Младенов, Йордан Ръсин, Лили Шомова, Надя Керанова
Декември
06
11.00
60
Червената шапчица
Червената шапчица
автор: Шарл Перо
Драматизация: Кева Апостолова
Режисьор: Георги Георгиев
Музика: Развигор Попов
Сценография: Весела Саръиванова
Фотограф: Емил Добрев

Участват: Донка Аврамова - Бочева, Роберт Янакиев, Ивет Радулова, Мариана Жикич, Свежен Младенов, Лили Шомова
Декември
06
19.00
90
Записки на един луд
Записки на един луд
автор: Н. В. Гогол
Режисьор: Ованес Торосян
Сценография и костюми: Пламена Дичева

Участват: Георги Гоцин, Виктория Миланова
Декември
08
19.00
90
Сладка смърт
Сладка смърт
автор: по Мате Матишич
Режисьор: Димитър Илиев
Сценография и костюми: Елис Вели
Музика: Стефан Филипов, Радослав Шуранов

Участват: Румен Драганов, Петър Силви Петров, Емил Байкушев, Илиан Нонов
Декември
09
19.00
Венера в кожа
Венера в кожа
автор: Дейвид Айвс
Превод: Христина Иванова
Режисьор: Антон Угринов
Художник: Ванина Цандева
Композитор: Милен Апостолов

Участват: Анета Иванова, Румен Михайлов
Декември
10
19.00
Венера в кожа
Венера в кожа
автор: Дейвид Айвс
Превод: Христина Иванова
Режисьор: Антон Угринов
Художник: Ванина Цандева
Композитор: Милен Апостолов

Участват: Анета Иванова, Румен Михайлов
Декември
11
19.00
100
Човек от земята
Човек от земята
автор: Джеръми Биксби
Превод и режисура: Георги Михалков
Сценография и костюми: Петър Митев
Композитор: Иван Драголов

Участват: Ивайло Драгиев, Свежен Младенов, Роберт Янакиев, Георги Златарев, Христо Ботев Станчев, Ивет Радулова, Мариана Жикич, Костадинка Аратлъкова
Декември
12
11.00
60
Макс и Мориц
Макс и Мориц
автор: по Вилхелм Буш
Драматизация: Христо Ботев Станчев
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Сценография: Христо Ботев Станчев
Костюми: Анатоли Лазаров
Хореография: Анатоли Лазаров
Музика: Развигор Попов
Фотограф: Емил Добрев

Участват: Боян Младенов, Йордан Ръсин, Жана Рашева, Ивайло Добрев
Декември
12
19.00
90
Великденско вино
Великденско вино
автор: Константин Илиев
Режисьор: Весела Василева
Сценография: Весела Василева, Борислав Тонев - Бъки

Участват: Свежен Младенов, Йордан Ръсин
Декември
13
11.00
60
Въздушната принцеса
Въздушната принцеса
автор: Джордж Макдоналд
Драматизация: Венелина Петрова
Стихове: Мария Донева
Постановка: Любомира Костова
Сценография и кукли: Мила Дикалова
Костюми: Мила Дикалова
Музика: Емелина Горчева
Музикален директор: Георги Георгиев - Антика

Участват: Виттория Николова, Йордан Ръсин, Георги Златарев, Мариана Жикич, Жана Рашева
Декември
13
19.00
90
Квартет за двама
Квартет за двама
автор: Анатолий Крим
Режисьор: Владимир Петков
Сценография: Петър Митев

Участват: Татяна Захова, Роберт Янакиев, Донка Аврамова - Бочева, Боян Младенов
Декември
15
19.00
70
Последната тайна на Фреди Меркюри
Последната тайна на Фреди Меркюри
автор: Ирина Гигова
Режисьор: Съни Сънински
Сценография: Невяна Кавалджиева
Хореография: Мила Искренова

Участват: Свежен Младенов, Георги Златарев, Анатоли Лазаров, Мариана Жикич, Лили Шомова, Донка Аврамова - Бочева
Декември
18
19.00
90
Лабиринт
Лабиринт
автор: Даниел Кийс
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Видео и мултимедия: Георги Златарев, Йордан Ръсин
Сценография: Христо Ботев Станчев
Костюми: Весела Димитрова

Участват: Свежен Младенов, Мариана Жикич, Жана Рашева, Анатоли Лазаров, Георги Златарев, Боян Младенов, Виттория Николова, Йордан Ръсин, Лили Шомова, Костадинка Аратлъкова, Ивайло Драгиев
Декември
19
11.00
60
Ян Бибиян и дяволчето Фют
Ян Бибиян и дяволчето Фют
автор: Христо Ботев Станчев
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Сценография: Валентин Топенчаров
Костюми: Мира Бъчварова
Хореография: Зорница Петрова
Композитор: Георги Георгиев

Участват: Роберт Янакиев, Ивет Радулова, Христо Ботев Станчев, Лили Шомова, Станислав Пеев, Свежен Младенов
Декември
19
19.00
110
Портокалова кожа
Портокалова кожа
автор: Мая Пелевич
Превод: Русанка Ляпова
Сценична редакция и постановка: Петър Денчев
Сценография и костюми: Петър Митев
Музика: Христо Намлиев
Хореография: Надежда Дичева

Участват: Виттория Николова, Боян Младенов, Йордан Ръсин, Лили Шомова, Надя Керанова
Декември
20
11.00
60
Снежанка и седемте джуджета
Снежанка и седемте джуджета
автор: Христо Ботев Станчев
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Сценография: Лили Бабунова
Костюми: Мира Бъчварова
Музика: Асен Аврамов
Хореография: Мая Петрова

Участват: Ивет Радулова, Свежен Младенов, Мариана Жикич, Христо Ботев Станчев, Донка Аврамова - Бочева, Георги Златарев, Боян Младенов, Ивайло Добрев, Костадинка Аратлъкова, Лили Шомова
Декември
20
19.00
90
Отблизо
Отблизо
автор: Патрик Марбър
Превод: Искра Ангелова, Пламен Марков
Режисьор: проф. Здравко Митков
Сценография и костюми: Невяна Кавалджиева

Участват: Рая Пеева, Мариана Жикич, Роберт Янакиев, Боян Младенов
Зала Театро проф. Гриша Островски
Дом на Киното
кино Кабана
Декември
05
11.00
60
Бабината питка
Бабината питка
автор: Васил Мирчовски
Режисьор: Георги Георгиев
Костюми: Анна Пулиева
Музика: Развигор Попов
Хореография: Мила Искренова

Участват: Мариана Жикич, Георги Златарев, Ивет Радулова, Христо Ботев Станчев, Мара Чапанова, Донка Аврамова - Бочева, Мими Иванова, Йордан Ръсин, Мария Никоевска, Боян Младенов
Декември
06
11.00
60
Макс и Мориц
Макс и Мориц
автор: по Вилхелм Буш
Драматизация: Христо Ботев Станчев
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Сценография: Христо Ботев Станчев
Костюми: Анатоли Лазаров
Хореография: Анатоли Лазаров
Музика: Развигор Попов
Фотограф: Емил Добрев

Участват: Боян Младенов, Йордан Ръсин, Жана Рашева, Ивайло Добрев
Декември
12
11.00
60
Ян Бибиян и дяволчето Фют
Ян Бибиян и дяволчето Фют
автор: Христо Ботев Станчев
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Сценография: Валентин Топенчаров
Костюми: Мира Бъчварова
Хореография: Зорница Петрова
Композитор: Георги Георгиев

Участват: Роберт Янакиев, Ивет Радулова, Христо Ботев Станчев, Лили Шомова, Станислав Пеев, Свежен Младенов
Декември
13
11.00
60
Трите прасенца
Трите прасенца
автор: Христо Ботев Станчев
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Помощник-режисьор: Теменужка Драганова
Сценография: Христо Ботев Станчев
Музика: Развигор Попов
Хореография: Елизабет Якимова

Участват: Ивет Радулова, Виттория Николова, Донка Аврамова - Бочева, Боян Младенов, Жана Рашева, Костадинка Аратлъкова, Саня Борисова, Христо Ботев Станчев
сцена Южен парк

ПАРТНЬОРИ