ПРЕДСТОЯЩИ ПРЕДСТАВЛЕНИЯ
зала Надежда
Януари
24
19.00
120
Вуйчо Ваньо
Вуйчо Ваньо
автор: А.П.Чехов
Режисьор: Григор Антонов
Сценография и костюми: Борис Далчев
Музика: Христо Намлиев

Участват: Свежен Младенов, Жана Рашева, Роберт Янакиев, Виттория Николова, Георги Златарев, Ивет Радулова, Гергана Кофарджиева, Йордан Ръсин, Боян Младенов
Януари
25
11.00 и 12.30
60
Бабината питка
Бабината питка
автор: Васил Мирчовски
Режисьор: Георги Георгиев
Костюми: Анна Пулиева
Музика: Развигор Попов
Хореография: Мила Искренова

Участват: Мариана Жикич, Георги Златарев, Ивет Радулова, Христо Ботев Станчев, Мара Чапанова, Донка Аврамова - Бочева, Мими Иванова, Йордан Ръсин, Мария Никоевска, Боян Младенов
Януари
25
19.00
120
Ало, ало!
Ало, ало!
автор: Джеръми Лойд и Дейвид Крофт
Превод: Златна Костова
Режисьор: Роберт Янакиев
Сценография: Невена Белева

Участват: Ивет Радулова, Свежен Младенов, Донка Аврамова - Бочева, Анатоли Лазаров, Мариана Жикич, Мира Върбанова, Георги Златарев, Христо Ботев Станчев, Лили Шомова, Йордан Ръсин, Ивайло Драгиев, Ивайло Добрев, Виттория Николова, Боян Младенов, Мира Върбанова
Януари
26
11.00 и 12.30
60
Джуджето дългоноско
Джуджето дългоноско
автор: по Вилхелм Хауф
Драматизация: Юрий Дачев
Режисьор: Бисерка Колевска
Художник: Свила Величкова
Музика: Михаил Шишков
Хореография: Зорница Пенева
Фотограф: Георги Златарев

Участват: Боян Младенов, Донка Аврамова - Бочева, Свежен Младенов, Мариана Жикич, Димитър Захариев, Виттория Николова, Костадинка Аратлъкова, Лили Шомова
Януари
26
19.00
90
Великденско вино
Великденско вино
автор: Константин Илиев
Режисьор: Весела Василева
Сценография: Весела Василева, Борислав Тонев - Бъки

Участват: Свежен Младенов, Йордан Ръсин
Януари
28
19.00
120
Защото на мама така и харесва
Защото на мама така и харесва
автор: Жолт Пожгай
Превод: Нели Димова
Режисьор: Лилия Абаджиева
Сценография и костюми: Васил Абаджиев

Участват: Донка Аврамова - Бочева, Лили Шомова, Мариана Жикич, Анатоли Лазаров, Боян Младенов, Георги Златарев, Йордан Ръсин, Свежен Младенов, Христо Ботев Станчев
Януари
29
19.00
Най-бедното място на земята
Най-бедното място на земята
автор: по мотиви от пиесата на Галина Д. Георгиева „Астероид 35 111"
Режисьор: Станислава Кирилова
Сценография: Надежда Лазарова
Сценография и костюми: Маргарита Захариева
Музика: Христо Намлиев
Хореография: Светлин Ивелинов
Осветление: Борис Манолов
Фотограф: Деница Еникова
Видео: Биляна Кирилова
Консултант: Петър Денчев

Участват: Станислава Коцева, Георги Богданов, Георги Златарев, Димитър Бисеров, Георги-Маноел Димитров, Борис Луканов, Албена Георгиева, Пламен Манасиев, Румен Драганов
Януари
31
19.00
90
За едно явление от електричеството
За едно явление от електричеството
автор: по повести и разкази на А. П. Чехов
Превод: Людмил Димитров
Режисьор: Стилиян Петров
Сценична адаптация: Стилиян Петров
Сценография: Венелин Шурелов
Композитор: Мишо Шишков
Костюми: Елица Георгиева
Хореография: Теодора Попова
Фотограф: Георги Златарев

Участват: Мариана Жикич, Донка Аврамова - Бочева, Йордан Ръсин, Свежен Младенов, Георги Златарев, Анатоли Лазаров
Февруари
01
11.00 и 12.30
60
Синбад и съкровището на седемте кралства
Синбад и съкровището на седемте кралства
автор: Христо Ботев Станчев
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Сценография: Валентин Топенчаров
Костюми: Христо Ботев Станчев
Музикална картина: Христо Ботев Станчев
Хореография: Зорница Пенева

Участват: Донка Аврамова - Бочева, Боян Младенов, Георги Златарев, Свежен Младенов, Мариана Жикич, Лили Шомова, Костадинка Аратлъкова
Февруари
01
19.00
120
Ало, ало!
Ало, ало!
автор: Джеръми Лойд и Дейвид Крофт
Превод: Златна Костова
Режисьор: Роберт Янакиев
Сценография: Невена Белева

Участват: Ивет Радулова, Свежен Младенов, Донка Аврамова - Бочева, Анатоли Лазаров, Мариана Жикич, Мира Върбанова, Георги Златарев, Христо Ботев Станчев, Лили Шомова, Йордан Ръсин, Ивайло Драгиев, Ивайло Добрев, Виттория Николова, Боян Младенов, Мира Върбанова
Февруари
02
11.00 и 12.30
60
Трите прасенца
Трите прасенца
автор: Христо Ботев Станчев
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Помощник-режисьор: Теменужка Драганова
Сценография: Христо Ботев Станчев
Музика: Развигор Попов
Хореография: Елизабет Якимова

Участват: Ивет Радулова, Виттория Николова, Донка Аврамова - Бочева, Боян Младенов, Жана Рашева, Костадинка Аратлъкова, Саня Борисова, Христо Ботев Станчев
Февруари
02
19.00
90
Последната тайна на Фреди Меркюри
Последната тайна на Фреди Меркюри
автор: Ирина Гигова
Режисьор: Съни Сънински
Сценография: Невяна Кавалджиева
Хореография: Мила Искренова

Участват: Свежен Младенов, Георги Златарев, Анатоли Лазаров, Мариана Жикич, Лили Шомова, Донка Аврамова - Бочева
Февруари
04
19.00
90
Къщата на гнева
Къщата на гнева
автор: по Федерико Гарсия Лорка
Режисьор: Диана Добрева
Музика: Петя Диманова

Участват: Георги Златарев, Жана Рашева, Ивет Радулова, Донка Аврамова - Бочева, Лили Шомова, Яна Кузова, Костадинка Аратлъкова, Виттория Николова
Февруари
05
19.00
Най-бедното място на земята
Най-бедното място на земята
автор: по мотиви от пиесата на Галина Д. Георгиева „Астероид 35 111"
Режисьор: Станислава Кирилова
Сценография: Надежда Лазарова
Сценография и костюми: Маргарита Захариева
Музика: Христо Намлиев
Хореография: Светлин Ивелинов
Осветление: Борис Манолов
Фотограф: Деница Еникова
Видео: Биляна Кирилова
Консултант: Петър Денчев

Участват: Станислава Коцева, Георги Богданов, Георги Златарев, Димитър Бисеров, Георги-Маноел Димитров, Борис Луканов, Албена Георгиева, Пламен Манасиев, Румен Драганов
Февруари
06
19.00
Дани и дълбокото синьо море
Дани и дълбокото синьо море
автор: Джон Патрик Шанли

Участват: Георги Гоцин, Каталин Старейшинска
Февруари
07
19.00
90
12 гневни
12 гневни
автор: Реджиналд Роуз
Режисьор: Пламен Марков
Сценография: Мира Каланова
Композитор: Петя Диманова

Участват: Ивет Радулова, Донка Аврамова - Бочева, Лили Шомова, Виттория Николова, Костадинка Аратлъкова, Свежен Младенов, Георги Златарев, Йордан Ръсин, Анатоли Лазаров, Боян Младенов, Ивайло Драгиев, Христо Мутафчиев, Стефан Мавродиев, Жана Рашева, Христо Ботев Станчев
Февруари
08
11.00 и 12.30
60
Бабината питка
Бабината питка
автор: Васил Мирчовски
Режисьор: Георги Георгиев
Костюми: Анна Пулиева
Музика: Развигор Попов
Хореография: Мила Искренова

Участват: Мариана Жикич, Георги Златарев, Ивет Радулова, Христо Ботев Станчев, Мара Чапанова, Донка Аврамова - Бочева, Мими Иванова, Йордан Ръсин, Мария Никоевска, Боян Младенов
Февруари
08
19.00
120
Защото на мама така и харесва
Защото на мама така и харесва
автор: Жолт Пожгай
Превод: Нели Димова
Режисьор: Лилия Абаджиева
Сценография и костюми: Васил Абаджиев

Участват: Донка Аврамова - Бочева, Лили Шомова, Мариана Жикич, Анатоли Лазаров, Боян Младенов, Георги Златарев, Йордан Ръсин, Свежен Младенов, Христо Ботев Станчев
Февруари
09
11.00 и 12.30
60
Джуджето дългоноско
Джуджето дългоноско
автор: по Вилхелм Хауф
Драматизация: Юрий Дачев
Режисьор: Бисерка Колевска
Художник: Свила Величкова
Музика: Михаил Шишков
Хореография: Зорница Пенева
Фотограф: Георги Златарев

Участват: Боян Младенов, Донка Аврамова - Бочева, Свежен Младенов, Мариана Жикич, Димитър Захариев, Виттория Николова, Костадинка Аратлъкова, Лили Шомова
Февруари
09
19.00
90
Сладка смърт
Сладка смърт
автор: по Мате Матишич
Режисьор: Димитър Илиев
Сценография и костюми: Елис Вели

Участват: Румен Драганов, Петър Силви Петров
Февруари
11
19.00
90
Великденско вино
Великденско вино
автор: Константин Илиев
Режисьор: Весела Василева
Сценография: Весела Василева, Борислав Тонев - Бъки

Участват: Свежен Младенов, Йордан Ръсин
Февруари
12
19.00
90
Записки на един луд
Записки на един луд
автор: Н. В. Гогол
Режисьор: Ованес Торосян
Сценография: Пламена Дичева

Участват: Георги Гоцин, Виктория Миланова
Февруари
14
19.00
90
Квартет за двама
Квартет за двама
автор: Анатолий Крим
Режисьор: Владимир Петков
Сценография: Петър Митев

Участват: Татяна Захова, Роберт Янакиев, Донка Аврамова - Бочева, Боян Младенов
Февруари
15
11.00 и 12.30
60
Ян Бибиян и дяволчето Фют
Ян Бибиян и дяволчето Фют
автор: Христо Ботев Станчев
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Сценография: Валентин Топенчаров
Костюми: Мира Бъчварова
Хореография: Зорница Петрова
Композитор: Георги Георгиев

Участват: Роберт Янакиев, Ивет Радулова, Христо Ботев Станчев, Лили Шомова, Станислав Пеев, Свежен Младенов
Февруари
15
19.00
90
Отблизо
Отблизо
автор: Патрик Марбър
Превод: Искра Ангелова, Пламен Марков
Режисьор: проф. Здравко Митков
Сценография и костюми: Невяна Кавалджиева

Участват: Рая Пеева, Мариана Жикич, Роберт Янакиев, Боян Младенов
Февруари
16
11.00 и 12.30
60
Въздушната принцеса
Въздушната принцеса
автор: Джордж Макдоналд
Стихове: Мария Донева
Постановка: Любомира Костова
Сценография и кукли: Мила Дикалова
Костюми: Мила Дикалова
Музика: Емелина Горчева
Музикален директор: Георги Георгиев - Антика
Драматизация: Венелина Петрова

Участват: Виттория Николова, Йордан Ръсин, Георги Златарев, Мариана Жикич, Жана Рашева
Февруари
16
19.00
90
За едно явление от електричеството
За едно явление от електричеството
автор: по повести и разкази на А. П. Чехов
Превод: Людмил Димитров
Режисьор: Стилиян Петров
Сценична адаптация: Стилиян Петров
Сценография: Венелин Шурелов
Композитор: Мишо Шишков
Костюми: Елица Георгиева
Хореография: Теодора Попова
Фотограф: Георги Златарев

Участват: Мариана Жикич, Донка Аврамова - Бочева, Йордан Ръсин, Свежен Младенов, Георги Златарев, Анатоли Лазаров
Февруари
18
19.00
120
Ало, ало!
Ало, ало!
автор: Джеръми Лойд и Дейвид Крофт
Превод: Златна Костова
Режисьор: Роберт Янакиев
Сценография: Невена Белева

Участват: Ивет Радулова, Свежен Младенов, Донка Аврамова - Бочева, Анатоли Лазаров, Мариана Жикич, Мира Върбанова, Георги Златарев, Христо Ботев Станчев, Лили Шомова, Йордан Ръсин, Ивайло Драгиев, Ивайло Добрев, Виттория Николова, Боян Младенов, Мира Върбанова
Февруари
20
19.00
Най-бедното място на земята
Най-бедното място на земята
автор: по мотиви от пиесата на Галина Д. Георгиева „Астероид 35 111"
Режисьор: Станислава Кирилова
Сценография: Надежда Лазарова
Сценография и костюми: Маргарита Захариева
Музика: Христо Намлиев
Хореография: Светлин Ивелинов
Осветление: Борис Манолов
Фотограф: Деница Еникова
Видео: Биляна Кирилова
Консултант: Петър Денчев

Участват: Станислава Коцева, Георги Богданов, Георги Златарев, Димитър Бисеров, Георги-Маноел Димитров, Борис Луканов, Албена Георгиева, Пламен Манасиев, Румен Драганов
Февруари
21
19.00
90
Къщата на гнева
Къщата на гнева
автор: по Федерико Гарсия Лорка
Режисьор: Диана Добрева
Музика: Петя Диманова

Участват: Георги Златарев, Жана Рашева, Ивет Радулова, Донка Аврамова - Бочева, Лили Шомова, Яна Кузова, Костадинка Аратлъкова, Виттория Николова
Февруари
22
11.00 и 12.30
60
Трите прасенца
Трите прасенца
автор: Христо Ботев Станчев
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Помощник-режисьор: Теменужка Драганова
Сценография: Христо Ботев Станчев
Музика: Развигор Попов
Хореография: Елизабет Якимова

Участват: Ивет Радулова, Виттория Николова, Донка Аврамова - Бочева, Боян Младенов, Жана Рашева, Костадинка Аратлъкова, Саня Борисова, Христо Ботев Станчев
Февруари
22
19.00
90
Последната тайна на Фреди Меркюри
Последната тайна на Фреди Меркюри
автор: Ирина Гигова
Режисьор: Съни Сънински
Сценография: Невяна Кавалджиева
Хореография: Мила Искренова

Участват: Свежен Младенов, Георги Златарев, Анатоли Лазаров, Мариана Жикич, Лили Шомова, Донка Аврамова - Бочева
Февруари
23
11.00 и 12.30
60
Снежанка и седемте джуджета
Снежанка и седемте джуджета
автор: Христо Ботев Станчев
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Сценография: Лили Бабунова
Костюми: Мира Бъчварова
Музика: Асен Аврамов
Хореография: Мая Петрова

Участват: Ивет Радулова, Свежен Младенов, Мариана Жикич, Христо Ботев Станчев, Донка Аврамова - Бочева, Георги Златарев, Боян Младенов, Ивайло Добрев, Костадинка Аратлъкова, Лили Шомова
Февруари
23
19.00
90
12 гневни
12 гневни
автор: Реджиналд Роуз
Режисьор: Пламен Марков
Сценография: Мира Каланова
Композитор: Петя Диманова

Участват: Ивет Радулова, Донка Аврамова - Бочева, Лили Шомова, Виттория Николова, Костадинка Аратлъкова, Свежен Младенов, Георги Златарев, Йордан Ръсин, Анатоли Лазаров, Боян Младенов, Ивайло Драгиев, Христо Мутафчиев, Стефан Мавродиев, Жана Рашева, Христо Ботев Станчев
Февруари
25
19.00
90
За едно явление от електричеството
За едно явление от електричеството
автор: по повести и разкази на А. П. Чехов
Превод: Людмил Димитров
Режисьор: Стилиян Петров
Сценична адаптация: Стилиян Петров
Сценография: Венелин Шурелов
Композитор: Мишо Шишков
Костюми: Елица Георгиева
Хореография: Теодора Попова
Фотограф: Георги Златарев

Участват: Мариана Жикич, Донка Аврамова - Бочева, Йордан Ръсин, Свежен Младенов, Георги Златарев, Анатоли Лазаров
Февруари
28
19.00
90
Лабиринт
Лабиринт
автор: Христо Ботев Станчев
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Видео и мултимедия: Георги Златарев, Йордан Ръсин
Сценография: Христо Ботев Станчев
Хореография: Христо Ботев Станчев
Музика: Христо Ботев Станчев
Костюми: Весела Димитрова

Участват: Свежен Младенов, Мариана Жикич, Жана Рашева, Анатоли Лазаров, Георги Златарев, Боян Младенов, Виттория Николова, Йордан Ръсин, Лили Шомова, Костадинка Аратлъкова, Ивайло Драгиев
Февруари
29
11.00 и 12.30
60
Червената шапчица
Червената шапчица
автор: Шарл Перо
Драматизация: Кева Апостолова
Режисьор: Георги Георгиев
Музика: Развигор Попов
Сценография: Весела Саръиванова
Фотограф: Емил Добрев

Участват: Донка Аврамова - Бочева, Роберт Янакиев, Ивет Радулова, Мариана Жикич, Свежен Младенов, Лили Шомова
Февруари
29
19.00
90
Лабиринт
Лабиринт
автор: Христо Ботев Станчев
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Видео и мултимедия: Георги Златарев, Йордан Ръсин
Сценография: Христо Ботев Станчев
Хореография: Христо Ботев Станчев
Музика: Христо Ботев Станчев
Костюми: Весела Димитрова

Участват: Свежен Младенов, Мариана Жикич, Жана Рашева, Анатоли Лазаров, Георги Златарев, Боян Младенов, Виттория Николова, Йордан Ръсин, Лили Шомова, Костадинка Аратлъкова, Ивайло Драгиев
Зала Театро проф. Гриша Островски

ПАРТНЬОРИ