ПРЕДСТОЯЩИ ПРЕДСТАВЛЕНИЯ
зала Надежда
Септември
24
11.00 и 12.30
60
Джуджето дългоноско
Джуджето дългоноско
автор: по Вилхелм Хауф
Драматизация: Юрий Дачев
Режисьор: Бисерка Колевска
Художник: Свила Величкова
Музика: Михаил Шишков
Хореография: Зорница Пенева
Фотограф: Георги Златарев

Участват: Любомир Кръстев, Донка Аврамова - Бочева, Свежен Младенов, Мариана Жикич, Димитър Захариев, Виттория Николова, Костадинка Аратлъкова, Лили Шомова
Септември
25
11.00 и 12.30
70
Aлиса в страната на чудесата
Aлиса в страната на чудесата
автор: Луис Карол
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Сценография: Валентин Топенчаров
Костюми: Мира Бъчварова
Композитор: Мишо Шишков
Хореография: Христо Ботев Станчев

Участват: Костадинка Аратлъкова, Донка Аврамова - Бочева, Ивет Радулова, Георги Златарев, Свежен Младенов, Жана Рашева, Ивайло Драгиев, Йордан Ръсин, Александър Александров
Септември
25
19.00
120
Ало, ало!
Ало, ало!
автор: Джеръми Лойд и Дейвид Крофт
Превод: Златна Костова
Режисьор: Роберт Янакиев
Сценография: Невена Белева

Участват: Свежен Младенов, Мира Върбанова, Анатоли Лазаров, Георги Златарев, Донка Аврамова - Бочева, Ивет Радулова, Мариана Жикич, Боян Младенов, Христо Ботев Станчев, Лили Шомова, Йордан Ръсин, Ивайло Драгиев, Ивайло Добрев, Виттория Николова, Жана Рашева
Септември
27
19.00
90
Госпожица Юлия
Госпожица Юлия
автор: Аугуст Стриндберг
Режисьор: Антон Угринов
Адаптация: Стефан Иванов
Художник: Никола Тороманов
Композитор: Калин Николов
Движение и пластика: Деян Георгиев
Фотограф: Стефан Н. Щерев
Плакат: Радослава Боор
Оператор: Стефан Н. Щерев

Участват: Виттория Николова, Боян Младенов, Лили Шомова
Септември
29
19.00
90
Отмяна
Отмяна - зала Надежда
автор: Стейси Грег
Превод: Сава Драгунчев
Режисьор: Зафир Раджаб
Сценография и костюми: Елис Вели
Музика: Ян Руменин
Глас: Лора Ахтарджиева
Мултимедия: Стършел Inc.
Фотограф: Стършел Inc.
Графичен дизайн: Радослава Боор

Участват: Виттория Николова, Йордан Ръсин
Септември
30
19.00
90
Отмяна
Отмяна - зала Надежда
автор: Стейси Грег
Превод: Сава Драгунчев
Режисьор: Зафир Раджаб
Сценография и костюми: Елис Вели
Музика: Ян Руменин
Глас: Лора Ахтарджиева
Мултимедия: Стършел Inc.
Фотограф: Стършел Inc.
Графичен дизайн: Радослава Боор

Участват: Виттория Николова, Йордан Ръсин
Октомври
01
11.00 и 12.30
60
Макс и Мориц
Макс и Мориц
автор: по Вилхелм Буш
Драматизация: Христо Ботев Станчев
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Сценография: Христо Ботев Станчев
Костюми: Анатоли Лазаров
Хореография: Анатоли Лазаров
Музика: Развигор Попов
Фотограф: Емил Добрев

Участват: Боян Младенов, Йордан Ръсин, Жана Рашева, Ивайло Добрев, Георги Златарев
Октомври
01
19.00
100
Човек от земята
Човек от земята
автор: Джеръми Биксби
Превод и режисура: Георги Михалков
Сценография и костюми: Петър Митев
Композитор: Иван Драголов

Участват: Ивайло Драгиев, Свежен Младенов, Роберт Янакиев, Георги Златарев, Христо Ботев Станчев, Ивет Радулова, Костадинка Аратлъкова, Мариана Жикич
Октомври
02
11.00 и 12.30
60
Въздушната принцеса
Въздушната принцеса
автор: Джордж Макдоналд
Драматизация: Венелина Петрова
Стихове: Мария Донева
Постановка: Любомира Костова
Сценография и кукли: Мила Дикалова
Костюми: Мила Дикалова
Музика: Емелина Горчева
Музикален директор: Георги Георгиев - Антика

Участват: Виттория Николова, Йордан Ръсин, Георги Златарев, Мариана Жикич, Жана Рашева
Октомври
02
19.00
70
Последната тайна на Фреди Меркюри
Последната тайна на Фреди Меркюри
автор: Ирина Гигова
Режисьор: Съни Сънински
Сценография: Невяна Кавалджиева
Хореография: Мила Искренова

Участват: Свежен Младенов, Георги Златарев, Анатоли Лазаров, Мариана Жикич, Лили Шомова, Донка Аврамова - Бочева
Октомври
04
19.00
120
12-те гневни
12-те гневни
автор: Реджиналд Роуз
Режисьор: Пламен Марков
Сценография: Мира Каланова
Композитор: Петя Диманова

Участват: Ивет Радулова, Донка Аврамова - Бочева, Жана Рашева, Георги Златарев, Йордан Ръсин, Христо Ботев Станчев, Боян Младенов, Свежен Младенов, Анатоли Лазаров, Ивайло Драгиев, Виттория Николова, Костадинка Аратлъкова, Лили Шомова, Христо Мутафчиев, Стефан Мавродиев
Октомври
08
11.00 и 12.30
60
Червената шапчица
Червената шапчица
автор: Шарл Перо
Драматизация: Кева Апостолова
Режисьор: Георги Георгиев
Музика: Развигор Попов
Сценография: Весела Саръиванова
Фотограф: Емил Добрев

Участват: Лили Шомова, Роберт Янакиев, Ивет Радулова, Свежен Младенов, Донка Аврамова - Бочева, Мариана Жикич
Октомври
09
11.00 и 12.30
60
Трите прасенца
Трите прасенца
автор: Христо Ботев Станчев
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Помощник-режисьор: Теменужка Драганова
Сценография: Христо Ботев Станчев
Музика: Развигор Попов
Хореография: Елизабет Якимова

Участват: Ивет Радулова, Виттория Николова, Донка Аврамова - Бочева, Боян Младенов, Жана Рашева, Костадинка Аратлъкова, Саня Борисова, Христо Ботев Станчев
Октомври
11
19.00
90
Лабиринт
Лабиринт
автор: Даниел Кийс
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Видео и мултимедия: Георги Златарев, Йордан Ръсин
Сценография: Христо Ботев Станчев
Костюми: Весела Димитрова

Участват: Свежен Младенов, Мариана Жикич, Жана Рашева, Анатоли Лазаров, Георги Златарев, Боян Младенов, Виттория Николова, Йордан Ръсин, Лили Шомова, Костадинка Аратлъкова, Ивайло Драгиев
Октомври
14
19.00
60
Болки на душата
Болки на душата
Превод: Меглена Боденска
Режисьор: Роберт Янакиев
Сценография: Ива Гикова
Музикално оформление: Роберт Янакиев
Мултимедия: Теодор Киряков

Участват: Сашка Братанова
Октомври
15
11.00 и 12.30
60
Снежанка и седемте джуджета
Снежанка и седемте джуджета
автор: Христо Ботев Станчев
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Сценография: Лили Бабунова
Костюми: Мира Бъчварова
Музика: Асен Аврамов
Хореография: Мая Петрова

Участват: Ивет Радулова, Свежен Младенов, Мариана Жикич, Христо Ботев Станчев, Донка Аврамова - Бочева, Георги Златарев, Боян Младенов, Ивайло Добрев, Костадинка Аратлъкова, Лили Шомова
Октомври
15
19.00
120
Ало, ало!
Ало, ало!
автор: Джеръми Лойд и Дейвид Крофт
Превод: Златна Костова
Режисьор: Роберт Янакиев
Сценография: Невена Белева

Участват: Свежен Младенов, Мира Върбанова, Анатоли Лазаров, Георги Златарев, Донка Аврамова - Бочева, Ивет Радулова, Мариана Жикич, Боян Младенов, Христо Ботев Станчев, Лили Шомова, Йордан Ръсин, Ивайло Драгиев, Ивайло Добрев, Виттория Николова, Жана Рашева
Октомври
16
11.00 и 12.30
70
Aлиса в страната на чудесата
Aлиса в страната на чудесата
автор: Луис Карол
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Сценография: Валентин Топенчаров
Костюми: Мира Бъчварова
Композитор: Мишо Шишков
Хореография: Христо Ботев Станчев

Участват: Костадинка Аратлъкова, Донка Аврамова - Бочева, Ивет Радулова, Георги Златарев, Свежен Младенов, Жана Рашева, Ивайло Драгиев, Йордан Ръсин, Александър Александров
Октомври
16
19.00
90
Стая за гости
Стая за гости
автор: Петер Турини
Превод: Владко Мурдаров
Режисьор: Зафир Раджаб
Сценография и костюми: Елис Вели
Композитор: Ян Руменин
Плакат: Радослава Боор
Фотограф: Стършел Inc.

Участват: Жана Рашева, Свежен Младенов, Боян Фераджиев, Виттория Николова
Октомври
18
19.00
90
Отмяна
Отмяна - зала Надежда
автор: Стейси Грег
Превод: Сава Драгунчев
Режисьор: Зафир Раджаб
Сценография и костюми: Елис Вели
Музика: Ян Руменин
Глас: Лора Ахтарджиева
Мултимедия: Стършел Inc.
Фотограф: Стършел Inc.
Графичен дизайн: Радослава Боор

Участват: Виттория Николова, Йордан Ръсин
Октомври
21
19.00
90
За едно явление от електричеството
За едно явление от електричеството
автор: по повести и разкази на А. П. Чехов
Превод: Людмил Димитров
Режисьор: Стилиян Петров
Сценична адаптация: Стилиян Петров
Сценография: Венелин Шурелов
Композитор: Мишо Шишков
Костюми: Елица Георгиева
Хореография: Теодора Попова
Фотограф: Георги Златарев

Участват: Свежен Младенов, Мариана Жикич, Йордан Ръсин, Донка Аврамова - Бочева, Георги Златарев, Анатоли Лазаров
Октомври
22
11.00 и 12.30
60
Ян Бибиян и дяволчето Фют
Ян Бибиян и дяволчето Фют
автор: Христо Ботев Станчев
Режисьор: Христо Ботев Станчев
Сценография: Валентин Топенчаров
Костюми: Мира Бъчварова
Хореография: Зорница Петрова
Композитор: Георги Георгиев

Участват: Лили Шомова, Станислав Пеев, Роберт Янакиев, Свежен Младенов, Ивет Радулова, Христо Ботев Станчев
Октомври
22
19.00
90
Госпожица Юлия
Госпожица Юлия
автор: Аугуст Стриндберг
Режисьор: Антон Угринов
Адаптация: Стефан Иванов
Художник: Никола Тороманов
Композитор: Калин Николов
Движение и пластика: Деян Георгиев
Фотограф: Стефан Н. Щерев
Плакат: Радослава Боор
Оператор: Стефан Н. Щерев

Участват: Виттория Николова, Боян Младенов, Лили Шомова
Октомври
23
11.00 и 12.30
70
Приключенията на Лукчо
Приключенията на Лукчо
автор: по Джани Родари
Адаптация и режисура: Дарина Русева
Сценография и костюми: Ива Маркова
Композитор: Рене Ранев
Фотограф: Даниел Рашев
Плакат: Силвия Василий

Участват: Георги Златарев, Георги Няголов, Христо Ботев., Свежен Младенов, Анатоли Лазаров, Боян Младенов, Виттория Николова, Жана Рашева, Маринела Ангелова, Донка Аврамова - Бочева
Октомври
23
19.00
90
Квартет за двама
Квартет за двама
автор: Анатолий Крим
Режисьор: Владимир Петков
Сценография: Петър Митев

Участват: Татяна Захова, Роберт Янакиев, Виттория Николова, Боян Младенов
Октомври
25
19.00
90
Рогоносци
Рогоносци
автор: Жан- Батист Молиер
Режисьор: Йосиф Сърчаджиев
Сценография и костюми: Теодора Лазарова, Илина Грозева

Участват: Анатоли Лазаров, Маринела Ангелова, Свежен Младенов, Мариана Жикич, Йордан Ръсин, Саня Борисова, Ивайло Драгиев, Донка Аврамова - Бочева, Христо Ботев Станчев, Боян Младенов, Георги Златарев, Ивет Радулова, Лили Шомова, Костадинка Аратлъкова
Октомври
28
19.00
110
Портокалова кожа
Портокалова кожа
автор: Мая Пелевич
Превод: Русанка Ляпова
Сценична редакция и постановка: Петър Денчев
Сценография и костюми: Петър Митев
Музика: Христо Намлиев
Хореография: Надежда Дичева

Участват: Виттория Николова, Боян Младенов, Йордан Ръсин, Лили Шомова, Надя Керанова
Октомври
29
11.00 и 12.30
60
Бабината питка
Бабината питка
автор: Васил Мирчовски
Режисьор: Георги Георгиев
Сценография: Владимир Смолянов
Музика: Развигор Попов
Костюми: Анна Пулиева
Хореография: Мила Искренова

Участват: Мариана Жикич, Йордан Ръсин, Боян Младенов, Георги Златарев, Ивет Радулова, Христо Ботев Станчев, Донка Аврамова - Бочева, Мария Никоевска, Мара Чапанова, Мими Иванова
Октомври
29
19.00
120
Защото на мама така и харесва
Защото на мама така и харесва
автор: Жолт Пожгай
Превод: Нели Димова
Режисьор: Лилия Абаджиева
Сценография и костюми: Васил Абаджиев

Участват: Свежен Младенов, Мариана Жикич, Донка Аврамова - Бочева, Анатоли Лазаров, Лили Шомова, Боян Младенов, Георги Златарев, Йордан Ръсин, Христо Ботев Станчев
Октомври
30
11.00 и 12.30
60
Джуджето дългоноско
Джуджето дългоноско
автор: по Вилхелм Хауф
Драматизация: Юрий Дачев
Режисьор: Бисерка Колевска
Художник: Свила Величкова
Музика: Михаил Шишков
Хореография: Зорница Пенева
Фотограф: Георги Златарев

Участват: Любомир Кръстев, Донка Аврамова - Бочева, Свежен Младенов, Мариана Жикич, Димитър Захариев, Виттория Николова, Костадинка Аратлъкова, Лили Шомова
Октомври
30
19.00
90
Къщата на гнева
Къщата на гнева
автор: по Федерико Гарсия Лорка
Режисьор: Диана Добрева
Сценография и костюми: Диана Добрева
Музика: Петя Диманова

Участват: Георги Златарев, Жана Рашева, Ивет Радулова, Донка Аврамова - Бочева, Лили Шомова, Костадинка Аратлъкова, Виттория Николова, Яна Кузова
Зала Освобождение
Дом на Киното
кино Кабана /НДК/
сцена Южен парк
зала Надежда

ПАРТНЬОРИ